Świętujemy 7 lat doskonałości w prawie!

Z dumą ogłaszamy, że kancelaria #WPLaw obchodzi swoje 7-lecie.
Koncepcja naszej kancelarii ukształtowała się w grudniu 2016 roku, kiedy wspólnie z Aleksander Woźnicki podjęliśmy kluczową decyzję biznesową, że będziemy działać razem na 100% – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

💼 Zawsze po Twojej stronie
To był niezwykły czas pełen wyzwań i nieustannego rozwoju.

Przez te lata:
– zyskaliśmy zaufanie wielu klientów, którym z pasją i zaangażowaniem pomagaliśmy w rozwiązaniu bardzo zróżnicowanych spraw
– zbudowaliśmy zgrany, wspaniały zespół: Konrad Mastalerz, Paulina Sobieska, Krzysztof Radaszkiewicz, Maria Werenowska, Milena Duda, Aleksandra Paciorkiewicz, Alicja Przybysz, Michalina Karbownik, Joanna Mańkowska – Jesteście niesamowici – Dziękujemy.
– projekty, które przeszły do historii

To dzięki Wam, naszym klientom i partnerom, możemy świętować ten wyjątkowy jubileusz. Dziękujemy za zaufanie i współpracę.
W najbliższych latach będziemy sukcesywnie rozwijać nasze usługi i jak zawsze będziemy dokładać wszelkich starań w trosce o bezpieczeństwo prawne każdej powierzonej nam sprawy!

Jesteśmy tutaj, aby bronić Twoich praw, wspierać w kluczowych momentach i zapewniać profesjonalne doradztwo prawne oparte na wieloletnim doświadczeniu. Stay tuned 📣
Iza i Alek z WP Law Kancelaria Prawna Woźniccy & Partners sp.j.

Komentarze są wyłączone.